Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Catelin

Është emri yt Catelin? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Cadwallon, Cadellin, Cadwallen, Ctilian, Catalino
Vajza me tinguj të ngjashëm:Catalina, Caitlin, Caithlyn, Cathleen, Catlyn, Caitilin, Catalin, Catelyn
Vlerësimi:
5/5
yje 2 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 2 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 2 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 415 Catelin's në Facebook. Pozicioni #64660
Kategoritë:
Komente nga CatelinPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Catelin? Voto për emrin tënd


Është emri yt Catelin? Voto për emrin tënd