Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Katina

Është emri yt Katina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Katherine
Djem me tinguj të ngjashëm:Kajetan, Kaden, Kayden, Kadan, Kaiden, Kyden, Ketan, Kadin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Kotone, Katiana, Katyin, Katine, Kiden, Kadian, Katanyna, Kedma
Vlerësimi:
4.5/5
yje 60 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 33 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 33 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 33 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 48 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 48 vota
Pseudonime:Ina, Tina, Kati
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 18495 Katina's në Facebook. Pozicioni #3615
Kategoritë:Emrat greke - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Katina


Katina 2015-12-26
eshte emri m ei bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Katina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Katina? Voto për emrin tënd