Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ketan

Është emri yt Ketan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kajetan, Kaden, Kayden, Kadan, Kaiden, Kyden, Kadin, Keaton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Katina, Kotone, Katiana, Katyin, Katine, Kiden, Kadian, Katanyna
Vlerësimi:
4.5/5
yje 17 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 15 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi: 3.5/5 yje 15 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30285 Ketan's në Facebook. Pozicioni #2428
Kategoritë:Emrat Hindu - Popullore Hindi emrat boy
Komente nga KetanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ketan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ketan? Voto për emrin tënd