Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Katiana

Është emri yt Katiana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Kajetan, Kaden, Kayden, Kadan, Kaiden, Kyden, Ketan, Kadin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Katina, Kotone, Katyin, Katine, Kiden, Kadian, Katanyna, Kedma
Vlerësimi:
5/5
yje 108 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 82 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 82 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 82 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 98 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 97 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1675 Katiana's në Facebook. Pozicioni #23456
Kategoritë:Emrat amerikanë
Komente nga KatianaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Katiana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Katiana? Voto për emrin tënd