Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Kajetan

Është emri yt Kajetan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Cajetanus
Djem me tinguj të ngjashëm:Kaden, Kayden, Kadan, Kaiden, Kyden, Ketan, Kadin, Keaton
Vajza me tinguj të ngjashëm:Katina, Kotone, Katiana, Katyin, Katine, Kiden, Kadian, Katanyna
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 215 Kajetan's në Facebook. Pozicioni #104024
Kategoritë:Emra italiane - Popullore çek emrat boy - Popullore polonisht emrat boy
Komente nga KajetanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Kajetan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Kajetan? Voto për emrin tënd