Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aleksandra

Është emri yt Aleksandra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alexandra
Variante:Aleksandrina, Shura
Djem me tinguj të ngjashëm:Alessandro, Alexander, Alejandro, Alexandru, Alexandro, Aleksander, Alexandre, Aleksandar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alessandra, Alexandra, Alexanderia, Alejandria, Alexandrya, Alexzandria, Alexandrea, Aleksandrya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 190 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 108 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 107 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 107 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 185 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 183 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Pietro
Emrat e motrave:Valentina, Vilma, Eliza, Katerina, Arta
Facebook:

+/- 46315 Aleksandra's në Facebook. Pozicioni #1744
Kategoritë: - Emrat kroate - Top 100 slloven emrat - Top 100 polonisht emrat - Top 100 letonisht emrat - Popullore letonisht emrat boy - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë - Popullore norvegjez emrat vajzë
Komente nga AleksandraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aleksandra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aleksandra? Voto për emrin tënd