Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Pietro

Është emri yt Pietro? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Peter
Djem me tinguj të ngjashëm:Pieter, Pater, Pedro, Petre, Petru, Piotr, Pietr, Petar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Pietra, Pedra, Peedro, Phaedra, Phietra, Paderau, Phedra, Pepe Dorro
Vlerësimi:
4.5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 21 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 21 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 27 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Pavlo
Emrat e motrave:Arta, Aleksandra
Facebook:

+/- 8175 Pietro's në Facebook. Pozicioni #6922
Kategoritë:Emra italiane - Emrat me 6 shkronja - Popullore italian emrat boy - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Popular emrat boy italiane 2008 - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Pietro


Pietro ( 7 vjeç) 2019-06-19
Jo
Pietro ( 7 vjeç) 2019-06-19
Jo
Pietro ( 7 vjeç) 2019-06-19
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Pietro? Voto për emrin tënd


Është emri yt Pietro? Voto për emrin tënd