Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alessandra

Është emri yt Alessandra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alexander
Djem me tinguj të ngjashëm:Alessandro, Alexander, Alejandro, Alexandru, Alexandro, Aleksander, Alexandre, Aleksandar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alexandra, Aleksandra, Alexanderia, Alejandria, Alexandrya, Alexzandria, Alexandrea, Aleksandrya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 308 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 231 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 230 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 229 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 291 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 290 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 27940 Alessandra's në Facebook. Pozicioni #2613
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 italian emrat - Top 100 portugalisht emrat - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore italian emrat vajzë - Popullore spanjisht emrat vajzë - Popullore portugalisht emrat vajzë
Komente nga AlessandraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alessandra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alessandra? Voto për emrin tënd