Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Alexandru

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Alexandru.
Është emri yt Alexandru? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Mbrojtësi i popullit
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alessandro, Alexander, Alejandro, Alexandro, Aleksander, Alexandre, Aleksandar, Aleksandr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alessandra, Alexandra, Aleksandra, Alexanderia, Alejandria, Alexandrya, Alexzandria, Alexandrea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 39 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 39 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 39 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 46 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 46 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21295 Alexandru's në Facebook. Pozicioni #3230
Kategoritë:Top 100 rumun emrat - Popullore rumun emrat boy - Popullore italian emrat boy - Popullore lituanez emrat boy
Komente nga AlexandruPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alexandru? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alexandru? Voto për emrin tënd