Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alessandro

Është emri yt Alessandro? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alexander
Djem me tinguj të ngjashëm:Alexander, Alejandro, Alexandru, Alexandro, Aleksander, Alexandre, Aleksandar, Aleksandr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alessandra, Alexandra, Aleksandra, Alexanderia, Alejandria, Alexandrya, Alexzandria, Alexandrea
Vlerësimi:
5/5
yje 104 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 69 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 68 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 99 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 97 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 32610 Alessandro's në Facebook. Pozicioni #2281
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 italian emrat - Popullore italian emrat boy - Popullore etiopian emrat boy - Popular emrat boy italiane 2008 - Popullore portugalisht emrat boy - Top 100 Kineze e thjeshtuar emrat - Emrat Top1000 amerikanë në 2004
Komente nga AlessandroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alessandro? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alessandro? Voto për emrin tënd