Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aleksandar

Është emri yt Aleksandar? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Alexandros
Djem me tinguj të ngjashëm:Alessandro, Alexander, Alejandro, Alexandru, Alexandro, Aleksander, Alexandre, Aleksandr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alessandra, Alexandra, Aleksandra, Alexanderia, Alejandria, Alexandrya, Alexzandria, Alexandrea
Vlerësimi:
4.5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 22 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 22 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 43 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 41 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 55020 Aleksandar's në Facebook. Pozicioni #1534
Kategoritë: - Emrat serbë - Popullore italian emrat boy
Komente nga AleksandarPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aleksandar? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aleksandar? Voto për emrin tënd