Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alexandro

Është emri yt Alexandro? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Alessandro, Alexander, Alejandro, Alexandru, Aleksander, Alexandre, Aleksandar, Aleksandr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alessandra, Alexandra, Aleksandra, Alexanderia, Alejandria, Alexandrya, Alexzandria, Alexandrea
Vlerësimi:
5/5
yje 32 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 25 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 25 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 31 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 30 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4105 Alexandro's në Facebook. Pozicioni #11917
Kategoritë:Emrat amerikanë - Emrat Top1000 amerikanë në 2001
Komente nga AlexandroPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alexandro? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alexandro? Voto për emrin tënd