Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alexandra

Është emri yt Alexandra? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Alexander
Variante:Aleksandra, Олександра
Djem me tinguj të ngjashëm:Alessandro, Alexander, Alejandro, Alexandru, Alexandro, Aleksander, Alexandre, Aleksandar
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alessandra, Aleksandra, Alexanderia, Alejandria, Alexandrya, Alexzandria, Alexandrea, Aleksandrya
Vlerësimi:
4.5/5
yje 877 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 644 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 637 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 634 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 834 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 838 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 292900 Alexandra's në Facebook. Pozicioni #383
Kategoritë:Emra italiane - Top 100 çek emrat - Top 100 grek emrat - Top 100 rumun emrat - Top 100 suedez emrat - Top 100 sllovak emrat - Top 100 hungarez emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore çek emrat vajzë
Komente nga AlexandraPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alexandra? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alexandra? Voto për emrin tënd