Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Alina

Është emri yt Alina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Adeline
Variante:Alien, Aliene, Aline, Алина
Djem me tinguj të ngjashëm:Alan, Alin, Alen, Alon, Ailin, Alano, Allan, Aalam
Vajza me tinguj të ngjashëm:Alena, Alma, Alaina, Aleena, Alanna, Alean, Aleyna, Alona
Vlerësimi:
4.5/5
yje 385 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 286 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 284 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 278 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 364 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 360 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Jo, Lorian
Emrat e motrave:Jo, Lorian
Facebook:

+/- 96170 Alina's në Facebook. Pozicioni #978
Kategoritë:Emrat sllovake - Top 100 fund emrat - Emrat filluar me A - Top 100 grek emrat - Top 100 rumun emrat - Emrat me 5 shkronja - Top 100 slloven emrat - Top 100 gjermanisht emrat - Popullore fund emrat vajzë - Popullore grek emrat vajzë
Komente nga Alina


Alina ( 2 vjeç) 2017-09-03
Jo
Alina ( 11 vjeç) 2019-05-03
une mendoj se emri im eshte me origjin Greke dhe dmth “dritë” pra une jam e kenaqur me emrin tim

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Alina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Alina? Voto për emrin tënd