Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Hamza

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Hamza.
Është emri yt Hamza? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i fortë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hamsa, Hanes, Hank, Hanke, Himesh, Henk, Henning, Heinz
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hansi, Hanik, Henka, Hinke, Hamako, Huong, Hang, Hyun-Jae
Vlerësimi:
4.5/5
yje 77 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 45 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 45 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 43 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 70 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 72 vota
Pseudonime:Zaku
Emrat e vëllezërve:Jo, Cerciz, Syrja, Bedri, Flamur
Emrat e motrave:Jo, Myrvete
Facebook:

+/- 64700 Hamza's në Facebook. Pozicioni #1346
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat e Afrikës - Emrat me 5 shkronja - Top 100 francez emrat - Emrat popullore maroken - Popullore turk emrat boy - Popullore arab emrat boy - emrat Boy përfundon në A - Popullore francez emrat boy - Emrat popullore në Pakistan
Komente nga Hamza


Hamza ( 59 vjeç) 2019-10-17
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hamza? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hamza? Voto për emrin tënd