Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hafsa

Është emri yt Hafsa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Hafsah, Hafza
Djem me tinguj të ngjashëm:Hafiz, Hafeez, Hovik, Hauabj, Habakkuk, Habacuc, Haafiz, Hữu Phước
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hafza, Hibiscus, Habika, Hipkje, Haafje, Hafsah, Hibiskus, Hepsie
Vlerësimi:
4.5/5
yje 107 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 79 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 78 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 78 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 101 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 101 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9650 Hafsa's në Facebook. Pozicioni #6086
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 arab emrat - Emrat popullore maroken - Popullore arab emrat vajzë - Emrat popullore në Pakistan - Popullore italian emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Pakistan
Komente nga HafsaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hafsa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hafsa? Voto për emrin tënd