Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Hibiskus

Është emri yt Hibiskus? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Hafiz, Hafeez, Hovik, Hauabj, Habakkuk, Habacuc, Haafiz, Hữu Phước
Vajza me tinguj të ngjashëm:Hafsa, Hafza, Hibiscus, Habika, Hipkje, Haafje, Hafsah, Hepsie
Vlerësimi:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht:Nuk ka të dhëna
Opinioni i te huajve:Nuk ka të dhëna
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 5 Hibiskus's në Facebook. Pozicioni #3320036
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga HibiskusPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Hibiskus? Voto për emrin tënd


Është emri yt Hibiskus? Voto për emrin tënd