Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Flamur

Është emri yt Flamur? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Filmer, Flannery, Fylmer, Filmarr, Fillmore, Folmer, Flainer, Felamaere
Vajza me tinguj të ngjashëm:Filomeri
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Valmir, Amar, Hamza
Emrat e motrave:Marigona, Doruntina, Elsa Gjondedaj, Arta, Leonita, Suzana, Amar, Brikena, Antigona
Facebook:

+/- 2660 Flamur's në Facebook. Pozicioni #16644
Kategoritë:
Komente nga FlamurPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Flamur? Voto për emrin tënd


Është emri yt Flamur? Voto për emrin tënd