Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Suzana

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Suzana.
Është emri yt Suzana? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Zambak uji
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Susanna
Djem me tinguj të ngjashëm:Sion, Sinan, Sean, Shan, Shawn, Sem, Sajan, Senen
Vajza me tinguj të ngjashëm:Siena, Sena, Sihana, Sina, Suna, Shon, Sonia, Sienna
Vlerësimi:
5/5
yje 8 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 8 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 8 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 8 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Suzi, Z_Ja, Skjuzmi, Zana, Suzuk, Rözi, Zona, Zazi, Raba
Emrat e vëllezërve:Basri, Edison, Gezim, Fatbardh, Flamur, Dritan
Emrat e motrave:Shukrie, Aida Eriselda, Agnesa, Zanfina, Arbesa, Löresa, Marjeta, Eduarta, Anita, Anila, Femije, Suela
Facebook:

+/- 23170 Suzana's në Facebook. Pozicioni #3032
Kategoritë:Top 100 grek emrat - Emrat me 3 rrokjeve - Emrat me 6 shkronja - Top 100 slloven emrat - Emrat përfundon në A - Popullore grek emrat vajzë - Emrat Girl me më shumë vota - Popullore slloven emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 rrokje
Komente nga Suzana


Suzana ( 29 vjeç) 2016-06-05
Shum I bumur
Suzana ( 29 vjeç) 2016-06-05
Shum I bumur
Suzana ( 29 vjeç) 2016-06-05
Shum I bumur
Suzana ( 29 vjeç) 2016-06-05
Shum I bumur
Suzana ( 29 vjeç) 2016-06-05
Shum I bumur
Suzana ( 56 vjeç) 2018-01-15
Emer qe me pelqen,i bukur
Suzana ( 56 vjeç) 2018-07-13
kam nje emer te bukur
qe percjell vetem pozitivitet

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Suzana? Voto për emrin tënd


Është emri yt Suzana? Voto për emrin tënd