Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Marjeta

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Marjeta.
Është emri yt Marjeta? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:me formë të hijshme të pastër
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirsad, Margit, Mersid, Marcita, Mirzet, Murshid, Murchadh, Marchaud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mirjeta, Mercede, Mirsada, Margita, Mariquita, Margot, Marjette, Morisette
Vlerësimi:
4.5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 10 vota
Pseudonime:Po
Emrat e vëllezërve:Nurish, Azem
Emrat e motrave:Fatime, Suzana, Selve
Facebook:

+/- 560 Marjeta's në Facebook. Pozicioni #51956
Kategoritë:Emrat Çeke - Emrat me 7 shkronja - Popullore slloven emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 7 shkronja
Komente nga Marjeta


Marjeta ( 28 vjeç) 2018-02-08
Nuk me pelqen shume

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Marjeta? Voto për emrin tënd


Është emri yt Marjeta? Voto për emrin tënd