Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Margit

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Margit.
Është emri yt Margit? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:zbukurim
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Margaretha
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirsad, Mersid, Marcita, Mirzet, Murshid, Murchadh, Marchaud, Marchetto
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mirjeta, Marjeta, Mercede, Mirsada, Margita, Mariquita, Margot, Marjette
Vlerësimi:
4/5
yje 81 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 50 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 49 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 50 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 76 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 76 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 4580 Margit's në Facebook. Pozicioni #10904
Kategoritë:Emra gjermanë - Top 100 etiopian emrat - Popullore hungarez emrat vajzë - Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga Margit


Argi 2019-06-17
Shme i bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Margit? Voto për emrin tënd


Është emri yt Margit? Voto për emrin tënd