Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mercede

Është emri yt Mercede? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Mercedes
Djem me tinguj të ngjashëm:Mirsad, Margit, Mersid, Marcita, Mirzet, Murshid, Murchadh, Marchaud
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mirjeta, Marjeta, Mirsada, Margita, Mariquita, Margot, Marjette, Morisette
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 910 Mercede's në Facebook. Pozicioni #36571
Kategoritë:Emra italiane - Popullore fa emrat vajzë
Komente nga MercedePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mercede? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mercede? Voto për emrin tënd