Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mercedes

Është emri yt Mercedes? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Variante:Mercede
Djem me tinguj të ngjashëm:Marquitos, Margethus, Marius D. Coka, Murugathas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Morcades, Ma.mercedes, Mersedes, Merijtje, Marketka, Margitka, Marijtje, Mercedesz
Vlerësimi:
4.5/5
yje 120 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 88 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 87 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 87 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 112 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 112 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 71510 Mercedes's në Facebook. Pozicioni #1230
Kategoritë:Emrat Spanjisht - Popullore çek emrat vajzë - Popullore lituanez emrat boy - Popullore hungarez emrat boy - Popullore hungarez emrat vajzë
Komente nga MercedesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mercedes? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mercedes? Voto për emrin tënd