Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Mersedes

Është emri yt Mersedes? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Marquitos, Margethus, Marius D. Coka, Murugathas
Vajza me tinguj të ngjashëm:Mercedes, Morcades, Ma.mercedes, Marketka, Merijtje, Margitka, Marijtje, Mercedesz
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 1/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 125 Mersedes's në Facebook. Pozicioni #153743
Kategoritë:Popullore bulgarian emrat vajzë
Komente nga MersedesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Mersedes? Voto për emrin tënd


Është emri yt Mersedes? Voto për emrin tënd