Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Azem

Është emri yt Azem? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Agon, Akon, Asim, Akim, Aiken, Azzam, Acennan, Agim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajna, Asma, Agna, Asima, Azin, Azusena, Aysun, Azemina
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Xemi
Emrat e vëllezërve:Fitor, Altin
Emrat e motrave:Florie, Amella, Elvane, Hana, Marjeta, Arjeta, Besarta, Leonora
Facebook:

+/- 1085 Azem's në Facebook. Pozicioni #32251
Kategoritë:emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga AzemPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Azem? Voto për emrin tënd


Është emri yt Azem? Voto për emrin tënd