Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Asim

Është emri yt Asim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Agon, Akon, Akim, Aiken, Azzam, Acennan, Agim, Aswin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajna, Asma, Agna, Asima, Azin, Azusena, Aysun, Azemina
Vlerësimi:
5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 15 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 15 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Edigenia
Facebook:

+/- 43220 Asim's në Facebook. Pozicioni #1844
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat e shkurtër
Komente nga AsimPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Asim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Asim? Voto për emrin tënd