Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Ajkuna

Është emri yt Ajkuna? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Agon, Akon, Asim, Akim, Aiken, Azzam, Acennan, Agim
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajna, Asma, Agna, Asima, Azin, Azusena, Aysun, Azemina
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Aid
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 30 Ajkuna's në Facebook. Pozicioni #465573
Kategoritë:emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 3 rrokje - Emrat e bebeve djem me 6 shkronja
Komente nga Ajkuna


Ajkuna ( 16 vjeç) 2017-10-07
Qfar kuptimi ka emri im Ajkuna

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Ajkuna? Voto për emrin tënd


Është emri yt Ajkuna? Voto për emrin tënd