Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Azzam

Është emri yt Azzam? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Agon, Akon, Asim, Akim, Aiken, Acennan, Agim, Aswin
Vajza me tinguj të ngjashëm:Ajna, Asma, Agna, Asima, Azin, Azusena, Aysun, Azemina
Vlerësimi:
5/5
yje 13 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 5 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 5 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 9 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 8 vota
Pseudonime:Xamko, Xamilim, Xami
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Azra, Ajla
Facebook:

+/- 3555 Azzam's në Facebook. Pozicioni #13344
Kategoritë:Emrat Arabisht - emrat Boy filluar me A - Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga AzzamPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Azzam? Voto për emrin tënd


Është emri yt Azzam? Voto për emrin tënd