Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Florie

Është emri yt Florie? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fowler, Floro, Fuller, Flurry, Fauler, Fawller, Fullere
Vajza me tinguj të ngjashëm:Flori, Flora, Flor, Flair, Fleur, Floor, Flower, Floria
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 5/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 1 vota
Pseudonime:Flor, Flori, Lie
Emrat e vëllezërve:Azem, Rifat, Premtim
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2835 Florie's në Facebook. Pozicioni #15917
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Florie


Florie ( 28 vjeç) 2018-02-21
Dua te di nga e ka prejardhjen emri im (Florie) dhe çfare kuptimi ka.
Florie ( 28 vjeç) 2018-02-21
Dua te di nga e ka prejardhjen emri im (Florie) dhe çfare kuptimi ka.

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Florie? Voto për emrin tënd


Është emri yt Florie? Voto për emrin tënd