Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Naim

Është emri yt Naim? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nino, Noah, Noan, Neon, Noe, Neo, Nyo, Nay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noemi, Noa, Nia, Neona, Nena, Naina, Naima, Nimah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 15 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 12 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 12 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 14 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 14 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Arben, Jetmir
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 15650 Naim's në Facebook. Pozicioni #4135
Kategoritë:Emrat e Afrikës - Emrat e shkurtër - Popullore sllovak emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 4 shkronja
Komente nga Naim


Naim ( 63 vjeç) 2017-06-26
jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Naim? Voto për emrin tënd


Është emri yt Naim? Voto për emrin tënd