Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Naima

Është emri yt Naima? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nino, Noah, Noan, Neon, Noe, Neo, Nyo, Nay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noemi, Noa, Nia, Neona, Nena, Naina, Nimah, Nana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 99 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 55 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3.5/5 yje 55 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 55 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 89 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 87 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 10455 Naima's në Facebook. Pozicioni #5726
Kategoritë:Emrat Arabisht - Top 100 italian emrat - Emrat popullore maroken - Emrat popullore në Pakistan - Popullore italian emrat vajzë - Emrat popullore vajzë në Pakistan
Komente nga NaimaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Naima? Voto për emrin tënd


Është emri yt Naima? Voto për emrin tënd