Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Neo

Është emri yt Neo? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Nino, Noah, Noan, Neon, Noe, Nyo, Nay, Nuno
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noemi, Noa, Nia, Neona, Nena, Naina, Naima, Nimah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 43 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 29 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 28 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 39 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 40 vota
Pseudonime:Jo
Emrat e vëllezërve:Jon
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 31255 Neo's në Facebook. Pozicioni #2370
Kategoritë: - Emrat amerikanë - Emrat e shkurtër - Emrat me 3 shkronja - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore sllovak emrat boy - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje - Emrat e bebeve djem me 3 shkronja
Komente nga NeoPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Neo? Voto për emrin tënd


Është emri yt Neo? Voto për emrin tënd