Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Noa

Është emri yt Noa? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Noah
Djem me tinguj të ngjashëm:Nino, Noah, Noan, Neon, Noe, Neo, Nyo, Nay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noemi, Nia, Neona, Nena, Naina, Naima, Nimah, Nana
Vlerësimi:
4.5/5
yje 209 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 112 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 111 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 111 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 193 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 193 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 21790 Noa's në Facebook. Pozicioni #3174
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat e shkurtër - Emrat me 3 shkronja - Popullore fund emrat boy - emrat Boy përfundon në A - Popullore suedez emrat boy - Emrat popullore Holandez 2012 - Emrat popullore izraelite 2010 - Popullore italian emrat vajzë - Popullore holandez emrat vajzë
Komente nga NoaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Noa? Voto për emrin tënd


Është emri yt Noa? Voto për emrin tënd