Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Noah

Është emri yt Noah? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Noach
Variante:Noa, Noach, Noe, נוֹעָה, נוֹחַ, No'ah
Djem me tinguj të ngjashëm:Nino, Noan, Neon, Noe, Neo, Nyo, Nay, Nuno
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noemi, Noa, Nia, Neona, Nena, Naina, Naima, Nimah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 210 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3.5/5 yje 127 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 124 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 127 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 190 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 189 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Noemi
Facebook:

+/- 146145 Noah's në Facebook. Pozicioni #677
Kategoritë:Emrat Anglisht - Emrat biblikë - Emrat e shkurtër - Emra daneze Top 100 2010 - Popullore danez emrat boy - Emrat suedeze 2010 Top 200 - Popullore suedez emrat boy - Popullore sllovak emrat boy - Popullore holandez emrat boy - Popullore anglisht emrat boy
Komente nga NoahPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Noah? Voto për emrin tënd


Është emri yt Noah? Voto për emrin tënd