Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Noemi

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Noemi.
Është emri yt Noemi? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:i bukur
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Naomi
Djem me tinguj të ngjashëm:Nino, Noah, Noan, Neon, Noe, Neo, Nyo, Nay
Vajza me tinguj të ngjashëm:Noa, Nia, Neona, Nena, Naina, Naima, Nimah, Nana
Vlerësimi:
5/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 10 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 10 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 9 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 10 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 10 vota
Pseudonime:Emi, Memi, Noem, Noemi, Noe, Noemushe
Emrat e vëllezërve:Noel, Noah, Noi
Emrat e motrave:Noela, Emanuela, S Kam, Noi
Facebook:

+/- 49170 Noemi's në Facebook. Pozicioni #1673
Kategoritë:Emrat Portugalisht - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 5 shkronja - Top 100 sllovak emrat - Top 100 italian emrat - Popullore çek emrat vajzë - Popullore rumun emrat vajzë - Popullore shqiptar emrat boy - Popullore italian emrat vajzë - Popullore sllovak emrat vajzë
Komente nga Noemi


Noemi ( 28 vjeç) 2017-05-30
Emri me i bukur qe ekziston.i vecante
Noemi ( 28 vjeç) 2017-05-30
Emri me i bukur qe ekziston.i vecante
Noemi ( 1 vjeç) 2018-04-22
I bukur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Noemi? Voto për emrin tënd


Është emri yt Noemi? Voto për emrin tënd