Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Era

Është emri yt Era? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Eri, Ear, Eero, Earo, Er, Erre, Erri, Earie
Vajza me tinguj të ngjashëm:Eurora, Ery, Eira, Erie, Eura, Eir, Eara, Eire
Vlerësimi:
4.5/5
yje 48 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 35 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 34 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 35 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 42 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 42 vota
Pseudonime:Jo, Erush, Reke, Rukshi, Rekshi
Emrat e vëllezërve:Erdi, Agon, Alvaro, Anela, Jo
Emrat e motrave:Erza, Qendresa, Rozafa, Dea, Ada, Ellda, Denisa, Anxhela, Dorina, Anela, Xhensila, Gresa, Enkeleda, Anita, Alkida, Jo, Emanuela, Donjeta, Ermita
Facebook:

+/- 10245 Era's në Facebook. Pozicioni #5818
Kategoritë:Emrat me 3 shkronja - Popullore turk emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 3 shkronja
Komente nga Era


Era ( 14 vjeç) 2020-01-06
Sa esht i perhapur emri im edhe pseodonimet

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Era? Voto për emrin tënd


Është emri yt Era? Voto për emrin tënd