Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Muhamed

Është emri yt Muhamed? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Forma e:Mohamed
Djem me tinguj të ngjashëm:Mateo, Matteo, Mattia, Muti, Mehmet, Matt, Matthew, Mohamed
Vajza me tinguj të ngjashëm:Maida, Muadh, Mut, Mita, Matea, Mendi, Maita, Monita
Vlerësimi:
3.5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi: 3/5 yje 2 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 3.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Endrit
Emrat e motrave:Leona, Marigona, Ruvejda, Sara, Rina, Lejla, Amra, Mirjeta, Lizabeta, Rinesa, Floriana.krass
Facebook:

+/- 8720 Muhamed's në Facebook. Pozicioni #6574
Kategoritë:Emrat Arabisht
Komente nga MuhamedPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Muhamed? Voto për emrin tënd


Është emri yt Muhamed? Voto për emrin tënd