Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Zyber

Është emri yt Zyber? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Zafir, Zafira, Zephyr, Zafar, Ziporah, Zuberi, Zavier, Zubayr
Vajza me tinguj të ngjashëm:Zaviera, Zaphira, Zephyra, Zephira, Zipporah, Zippora, Zyphire, Zipora
Vlerësimi:
5/5
yje 1 vota
I lehtë për t'u shkruar: 3/5 yje 1 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 1 vota
Shqiptimi anglisht: 3/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 1 vota
Pseudonime:Zibo, Beli, Beri
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 135 Zyber's në Facebook. Pozicioni #143640
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga Zyber


Zyber ( 18 vjeç) 2017-01-09
cili eshte kuptimi

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Zyber? Voto për emrin tënd


Është emri yt Zyber? Voto për emrin tënd