Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Asia

Është emri yt Asia? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Az, Aakesh, Age, Asu, Asa, Ajay, Aage, Aaize
Vajza me tinguj të ngjashëm:Asja, Aja, Ajsi, Asha, Ajshe, Aaeesha, Aag, Aagje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 65 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 42 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 42 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 41 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 55 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 54 vota
Pseudonime:Asia, Vesa, Ferdevesa, Jo
Emrat e vëllezërve:Jo, Fisnik, Fidaim, Fuad
Emrat e motrave:Jo, Festina
Facebook:

+/- 43945 Asia's në Facebook. Pozicioni #1821
Kategoritë:Emrat greke - Emrat filluar me A - Emrat me 4 shkronja - Top 100 italian emrat - emrat Boy filluar me A - emrat Boy përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Popullore italian emrat vajzë - Popullore lituanez emrat vajzë - Popullore polonisht emrat vajzë
Komente nga Asia


Asia ( 16 vjeç) 2021-01-02
Un quhem Ferdevesa por pseodonimi im eshte Asia

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Asia? Voto për emrin tënd


Është emri yt Asia? Voto për emrin tënd