Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Asu

Është emri yt Asu? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Az, Aakesh, Age, Asa, Ajay, Aage, Aaize, Aaghaa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Asja, Asia, Aja, Ajsi, Asha, Ajshe, Aaeesha, Aag
Vlerësimi:
5/5
yje 11 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 11 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 11 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Tara
Facebook:

+/- 2745 Asu's në Facebook. Pozicioni #16279
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat filluar me A - Emrat me 3 shkronja - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat e bebeve vajza me 3 shkronja
Komente nga AsuPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Asu? Voto për emrin tënd


Është emri yt Asu? Voto për emrin tënd