Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Asha

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Asha.
Është emri yt Asha? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shpresoj
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Anna
Variante:Asja
Djem me tinguj të ngjashëm:Az, Aakesh, Age, Asu, Asa, Ajay, Aage, Aaize
Vajza me tinguj të ngjashëm:Asja, Asia, Aja, Ajsi, Ajshe, Aaeesha, Aag, Aagje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 93 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 63 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 63 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 62 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 77 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 74 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 52880 Asha's në Facebook. Pozicioni #1576
Kategoritë:Emrat Hindu - Popullore Hindi emrat vajzë - Popullore Kannada emrat vajzë - Popullore Catalonian emrat boy
Komente nga AshaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Asha? Voto për emrin tënd


Është emri yt Asha? Voto për emrin tënd