Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Age

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Age.
Është emri yt Age? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:Shpatë
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Variante:Ackelien, Aegle, Aga, Aggie, Ago, Ak, Ake, Akke, Akkelien, Eagele, Eak
Djem me tinguj të ngjashëm:Az, Aakesh, Asu, Asa, Ajay, Aage, Aaize, Aaghaa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Asja, Asia, Aja, Ajsi, Asha, Ajshe, Aaeesha, Aag
Vlerësimi:
4/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4/5 yje 11 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 11 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 3/5 yje 20 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 2285 Age's në Facebook. Pozicioni #18668
Kategoritë:Emrat gjermanike - Emrat e shkurtër - Popullore etiopian emrat vajzë
Komente nga AgePosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Age? Voto për emrin tënd


Është emri yt Age? Voto për emrin tënd