Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Az

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Az.
Është emri yt Az? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:I fuqishëm
Gjinia:Mashkull
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Aakesh, Age, Asu, Asa, Ajay, Aage, Aaize, Aaghaa
Vajza me tinguj të ngjashëm:Asja, Asia, Aja, Ajsi, Asha, Ajshe, Aaeesha, Aag
Vlerësimi:
4/5
yje 10 vota
I lehtë për t'u shkruar:Nuk ka të dhëna
I lehtë për t'u kujtuar:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi:Nuk ka të dhëna
Shqiptimi anglisht: 2/5 yje 1 vota
Opinioni i te huajve: 2/5 yje 1 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 9395 Az's në Facebook. Pozicioni #6203
Kategoritë:Emrat Hebreje - Emrat me 1 rrokjen - Emrat me 2 shkronja - Emrat e bebeve djem me 1 rrokje
Komente nga Az


Arizona ( 16 vjeç) 2020-12-20
haha

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Az? Voto për emrin tënd


Është emri yt Az? Voto për emrin tënd