Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Aja

Është emri yt Aja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Az, Aakesh, Age, Asu, Asa, Ajay, Aage, Aaize
Vajza me tinguj të ngjashëm:Asja, Asia, Ajsi, Asha, Ajshe, Aaeesha, Aag, Aagje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 27 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 27 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 27 vota
Pseudonime:Jo Skam, Jo Skam\
Emrat e vëllezërve:Dar, Jo, Kanit
Emrat e motrave:Jo, Sara
Facebook:

+/- 14490 Aja's në Facebook. Pozicioni #4393
Kategoritë:Emrat Oudindische - Popullore slloven emrat vajzë
Komente nga AjaPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Aja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Aja? Voto për emrin tënd