Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Emra që kanë kuptim të njëjtë me Asja

Këtu mund të gjeni informacion në lidhje me kuptimin dhe prejardhjen e emrit Asja.
Është emri yt Asja? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:shpresoj
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Asha
Djem me tinguj të ngjashëm:Az, Aakesh, Age, Asu, Asa, Ajay, Aage, Aaize
Vajza me tinguj të ngjashëm:Asia, Aja, Ajsi, Asha, Ajshe, Aaeesha, Aag, Aagje
Vlerësimi:
5/5
yje 25 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 20 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 20 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 20 vota
Opinioni i te huajve: 5/5 yje 20 vota
Pseudonime:Asi, Ajsa, As, Prasi, Pse, 1
Emrat e vëllezërve:Amarildo, Asiljano, Adi, Klevis
Emrat e motrave:Ersi, Askerta, Antea, Axhi, Anja
Facebook:

+/- 890 Asja's në Facebook. Pozicioni #37229
Kategoritë:Emrat filluar me A - Emrat me 2 rrokjeve - Emrat me 4 shkronja - Emrat përfundon në A - Top 100 shqiptar emrat - emrat Boy filluar me A - Emrat me më shumë vota - emrat Boy përfundon në A - Emrat Girl duke filluar me A - Emrat Girl me më shumë vota
Komente nga Asja


Asja ( 5 vjeç) 2016-09-12
Jo
Asja ( 23 vjeç) 2017-02-07
Me pelqen shum
Asja 2017-02-27
Me pelqen shum
Asja ( 4 vjeç) 2017-06-27
Jo
Asja Shum Emer Ibukur 2017-09-09
Asja
Asja Shum Emer Ibukur 2017-09-09
Asja
Asja Ky Emer Eshte Shume Shume I Bukur Sepse Une Vete E Kam Kete Emer Dhe Jam Shume Krenare Qe E Kam Kete Emer Qe E Ka Prejardhjen Nga Turqia Ketshu I Uroj Te Gjith Ve Atyre Qe E Kane Kete Emer I Uroj Jete Shendet Dhe Mbarsi Ne Familjet E Tyre 2019-06-19
Pershendjetje une jam asja dhe jam 16 vjece
Asja 2019-06-19
Pershendjetje une jam asja dhe jam 16 vjece nga lushnja.
Asja 2019-06-19
Pershendjetje une jam asja dhe jam 16 vjece nga lushnja.
Asja 2019-06-19
Pershendjetje une jam asja dhe jam 16 vjece nga lushnja.
Asja 2019-06-19
Pershendjetje une jam asja dhe jam 16 vjece nga lushnja.
Asja Ky Emer Eshte Shume Shume I Bukur Sepse Une Vete E Kam Kete Emer Dhe Jam Shume Krenare Qe E Kam Kete Emer Qe E Ka Prejardhjen Nga Turqia Ketshu I Uroj Te Gjith Ve Atyre Qe E Kane Kete Emer I Uroj Jete Shendet Dhe Mbarsi Ne Familjet E Tyre 2019-06-19
Pershendjetje une jam asja dhe jam 16 vjece
Franko 20 Vjec 2019-06-30
Mua emri asja me pelqen 100 per qind sepse e dashura ime e ka Emrin asja dhe une e dua shume shume I them qe e dua shume shume nga jeta e Saj franko per asjen
Franko 20 Vjec 2019-06-30
Mua emri asja me pelqen 100 per qind sepse e dashura ime e ka Emrin asja dhe une e dua shume shume I them qe e dua shume shume nga jeta e Saj franko per asjen
Franko 20 Vjec 2019-06-30
Mua emri asja me pelqen 100 per qind sepse e dashura ime e ka Emrin asja dhe une e dua shume shume I them qe e dua shume shume nga jeta e Saj franko per asjen
Asja ( 20 vjeç) 2019-11-02
Jam shum e lumtur per emrin qe mami mka von, dhe shum mirnjohese. Se dija qe emri Asja permendet n Kuran dhe qe kishte kto lloj kuptimesh te shumta. Pasi e mora vesht jam shum me e gëzuar, krenare dhe falenderoj Allahun qe kam ket fat qe kam ket emer.
Asja ( 20 vjeç) 2019-11-02
Jam shum e lumtur per emrin qe mami mka von, dhe shum mirnjohese. Se dija qe emri Asja permendet n Kuran dhe qe kishte kto lloj kuptimesh te shumta. Pasi e mora vesht jam shum me e gëzuar, krenare dhe falenderoj Allahun qe kam ket fat qe kam ket emer.
Asja 2020-03-26
Asja
Asja ( 17 vjeç) 2020-04-24
Jam teper e kenaqur

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Asja? Voto për emrin tënd


Është emri yt Asja? Voto për emrin tënd