Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fatime

Është emri yt Fatime? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Faton, Fedon, Fathan, Faeden, Feddan, Fateen, Fattan, Faethon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fidan, Fatma, Fatina, Fotini, Fatima, Fatinah, Fatin, Fatimah
Vlerësimi:
5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 6 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 6 vota
Shqiptimi: 4/5 yje 6 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 6 vota
Pseudonime:Jo, Time, Fatma, Fatmagyl
Emrat e vëllezërve:Adrian, Nk Kam, Almir
Emrat e motrave:Diellza, Anila, Marjeta, Meral, Kaltrina, Nk Kam
Facebook:

+/- 1260 Fatime's në Facebook. Pozicioni #28907
Kategoritë:Emrat me 6 shkronja - Lehtë për të kujtuar emrat - Popullore shqiptar emrat vajzë - Emrat e bebeve vajza me 2 rrokje - Vështirë për të shpallë emrat - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja - Lehtë për të kujtuar emrat vajzë - Vështirë për të shkruar emrat vajzë - Vështirë për të shpallë emrat vajzë - Emrat Girl me reagime pozitive jashtë vendit
Komente nga Fatime


Fatime ( 19 vjeç) 2016-01-09
jo
Fatime ( 19 vjeç) 2016-02-19
Jo

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fatime? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fatime? Voto për emrin tënd