Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fatina

Është emri yt Fatina? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Faton, Fedon, Fathan, Faeden, Feddan, Fateen, Fattan, Faethon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fatime, Fidan, Fatma, Fotini, Fatima, Fatin, Fatinah, Fatimah
Vlerësimi:
5/5
yje 3 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 3 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 3 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 3 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Erduan, Emir
Emrat e motrave:Fatina, Amire, Fatmire
Facebook:

+/- 1600 Fatina's në Facebook. Pozicioni #24257
Kategoritë:Emrat Arabisht - Emrat me 6 shkronja - Emrat e bebeve vajza me 6 shkronja
Komente nga Fatina


Fatina ( 14 vjeç) 2016-04-06
Unë mendoj se ky emër është njëprincesh
Fatina ( 14 vjeç) 2016-04-06
Unë mendoj se ky emër është njëprincesh

Posto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fatina? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fatina? Voto për emrin tënd