Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fidan

Është emri yt Fidan? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Faton, Fedon, Fathan, Faeden, Feddan, Fateen, Fattan, Faethon
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fatime, Fatma, Fatina, Fotini, Fatima, Fatinah, Fatin, Fatimah
Vlerësimi:
4.5/5
yje 23 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 19 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 19 vota
Shqiptimi anglisht: 4/5 yje 23 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 23 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Elda, Djellza, Liridona, Diellza
Facebook:

+/- 2590 Fidan's në Facebook. Pozicioni #16954
Kategoritë:Popullore turk emrat vajzë
Komente nga FidanPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fidan? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fidan? Voto për emrin tënd