Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fatos

Është emri yt Fatos? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Djem me tinguj të ngjashëm:Fitche, Fitch, Fotis, Fatik, Fitzhugh, Fadeyushka, Fadeyka, Fotios
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fiducia, Fidessa, Fides, Fedosia, Fattouch, Fietje, Fetsje, Fettje
Vlerësimi:
4/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 5/5 yje 4 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 5/5 yje 4 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 4 vota
Shqiptimi anglisht: 3.5/5 yje 6 vota
Opinioni i te huajve: 4/5 yje 6 vota
Pseudonime:
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Tringa
Facebook:

+/- 3700 Fatos's në Facebook. Pozicioni #12956
Kategoritë:Emrat e bebeve djem me 5 shkronja
Komente nga FatosPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fatos? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fatos? Voto për emrin tënd