Ju lutem përgjigjuni 5 pyetjeve në lidhje me emrin tuaj:    Emri juaj:

Fides

Është emri yt Fides? Ju lutem pergjigjuni 5 pyetjeve rreth emrit tuaj për të përmirësuar këtë profil.

Kuptimi:
Gjinia:Femër
Origjina:
Forma e:Fidelis
Djem me tinguj të ngjashëm:Fitche, Fitch, Fotis, Fatik, Fitzhugh, Fadeyushka, Fadeyka, Fotios
Vajza me tinguj të ngjashëm:Fatos, Fiducia, Fidessa, Fedosia, Fattouch, Fietje, Fettje, Fetsje
Vlerësimi:
4.5/5
yje 6 vota
I lehtë për t'u shkruar: 4.5/5 yje 2 vota
I lehtë për t'u kujtuar: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi: 4.5/5 yje 3 vota
Shqiptimi anglisht: 4.5/5 yje 5 vota
Opinioni i te huajve: 4.5/5 yje 5 vota
Pseudonime:Nuk ka të dhëna
Emrat e vëllezërve:Nuk ka të dhëna
Emrat e motrave:Nuk ka të dhëna
Facebook:

+/- 1520 Fides's në Facebook. Pozicioni #25177
Kategoritë:Emrat e Amerikës Latine
Komente nga FidesPosto mesazhin
Dëshironi të postoni një koment? Shkruani emrin tuaj dhe klikoni tjetër:

Emri juaj :

Është emri yt Fides? Voto për emrin tënd


Është emri yt Fides? Voto për emrin tënd